fraNNNta-Design

Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design
conectarecreaza cont

Cerere Bare de sus

Distribuiţi
MioGame OnlineOffline
Rank: Membru
Respect : 100%
Inscris : 04/07/2014

biggri Cerere Bare de sus

Mesaj Scris de MioGame la data de Vin Iul 18, 2014 12:45 pm

Sall am si eu o problema nu stiu un pot gasi asta

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] » [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] » [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] » [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] » 

Sper sa intelegeti ce vreau sa aflu stiu unde pot gasi bara asta
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] » [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] » [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] » [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] » 
Multumesc
am dat la Template-uri
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Afisarea conditiilor de inscriere pe forumul dvs.[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Pagina pentru donatii[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Pagina tip pentru cererile de confirmare[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Pagina pentru erorile de tastare[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Utilizat pentru sectiunea FAQ a forumului dvs[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Faq versiune dhtml[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Pop-up de aniversare[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Pagina de start[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Pagina de start - afisarea categoriilor[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Mergi la un forum[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Lista de membrii[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Mesaj de eroare de executie[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Prima parte a subsolului forumului[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Partea finala a subsolului forumului[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Publicat[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Antetul forumului[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Pagina de cautare[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Rezultatele cautarii dupa mesaje[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Rezultatele cautarii dupa subiecte[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Cauta un utilizator[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Footer simplu (utilizat pe cateva pagini)[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Header simplu (utilizat pe cateva pagini)[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Afisarea subiectelor[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Afisarea unui forum[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Vizualizarea utilizatorilor conectati[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Afisarea unui subiect[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]Afisarea unui sondaj[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Si nu stiu unde pot gasi bara

Sus
Vezi profilul utilizatorului Vizualizeaza profilul
MioGame OnlineOffline

biggri Re: Cerere Bare de sus

Mesaj Scris de MioGame la data de Vin Iul 18, 2014 2:45 pm

Cineva

Sus
MioGame OnlineOffline

Mesaj Scris de MioGame la data de Vin Iul 18, 2014 6:34 pm

Deci daca nu ati inteles ce vreu eu sa aflu va arat o imagine
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

nu stiu unde le pot gasit sa fac lafel bara aia aratata cu sageata rosie ma ajutati va rog :(((

Sus
Dana. OnlineOffline
fondator
Inscris : 25/06/2013

Mesaj Scris de Dana. la data de Sam Iul 19, 2014 10:04 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Merge doar daca ai punbb!

Sus
MioGame OnlineOffline

Mesaj Scris de MioGame la data de Sam Iul 19, 2014 11:57 am

Da am punbb da nu stiu unde pot gasi

Sus
MioGame OnlineOffline

Mesaj Scris de MioGame la data de Sam Iul 19, 2014 11:58 am

te rog zimi unde o pot gasi si daca vrei sami dai si codu :)

Sus
MioGame OnlineOffline

Mesaj Scris de MioGame la data de Sam Iul 19, 2014 1:44 pm

Dana. am punbb am si eu un amarat de forum si vreau bara aia de sus ca nu o am deloc uite
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] vreu bara sa o am si eu si cum as putea sa fac sub forumuri intre 3 coloane fara nici o descriere plisss ajutor  :X

Sus
Dana. OnlineOffline
fondator

Mesaj Scris de Dana. la data de Sam Iul 19, 2014 4:54 pm

un sfat de la mine este ca e mult mai frumos asa si se potriveste mai bine decat bara aia :) in printul meu se vede exact unde gasesti dar trebuie sa privesti mai cu atentie !!

Sus
MioGame OnlineOffline

Mesaj Scris de MioGame la data de Sam Iul 19, 2014 6:07 pm

off vreau sa stiu unde se afla bara aia ca sa o pot schimba ca numi place fara ea te roggg frumos ajutama  93

Sus
MioGame OnlineOffline

Mesaj Scris de MioGame la data de Dum Iul 20, 2014 12:17 pm

Cineva ajutorrrrrr  :(  :(((  93  :| 
Vreu sa aflu unde pot adauga bara aia va rog datimi un raspuns

Sus
Dana. OnlineOffline
fondator

Mesaj Scris de Dana. la data de Dum Iul 20, 2014 1:04 pm

gasesti in CSS la afisare-imagini si culori-foaie de still css si acolo adaugi de mai jos !

Cod:

a.mainmenu{
padding: 5px;
padding-left:8px;
padding-right: 8px;}
a.mainmenu:hover{
box-shadow: 0px 2px 5px #444 inset}

Ceva care sar potrivi la tine ar fi acest meniu urmareste pasii si e imposibil sa nu iti functioneze

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus
MioGame OnlineOffline

Mesaj Scris de MioGame la data de Dum Iul 20, 2014 3:06 pm

nu mea mers :(( uite [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus
MioGame OnlineOffline

Mesaj Scris de MioGame la data de Dum Iul 20, 2014 3:08 pm

lasa asta macar zimi cum ati facut subforumurile alea ca nu ati folosit nici o descriere
Ms oricum

Sus
MioGame OnlineOffline

Mesaj Scris de MioGame la data de Lun Iul 21, 2014 11:23 am

Puteti inchide topicul chiar daca nu am rezolvat ;)

Sus
Continut sponsorizat OnlineOffline

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Sus

Acum este: Vin Iul 20, 2018 8:06 am