fraNNNta-Design

Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design
conectarecreaza cont

Parere forum nou

Distribuiţi
PitiKu OnlineOffline
Rank: Membru
Respect : 100%
Inscris : 23/06/2013

biggri Parere forum nou

Mesaj Scris de PitiKu la data de Lun Ian 08, 2018 11:48 pm

Salut ,as vrea si eu o parere despre tema aceasta: http://gamestracker.forumz.ro
Stiu ca nu este gata ,ca ii lipseste o gramada dar mai intai am stat sa ma uit prin toate template-urile sa nu aiba erori si sa rezolv cat mai mult din ele si nu am avut timp sa ma ocup prea mult de partea estetica a forumului ,dar am reusit sa fac cat de cat prima pagina & topicurile . Si as vrea si eu o parere de inceput :D

+ Am stat mai mult si pe niste pagini html pe care o sa le pun pe acest forum :)
Deci astept cateva pareri din partea voastra.
Multumesc ;)

Sus
Vezi profilul utilizatorului Vizualizeaza profilul
mihai OnlineOffline
Respect : 75%
Inscris : 21/02/2016

biggri Re: Parere forum nou

Mesaj Scris de mihai la data de Mar Ian 09, 2018 4:57 am

pentru mine, e cât de cât ok, având în vedere că cunosc meniu :)

Sus
mr.franta OnlineOffline
fondator
Inscris : 18/06/2011

Mesaj Scris de mr.franta la data de Mar Ian 09, 2018 7:31 am

Header-ul iese in evidenta si asta imi place dar mai este putin de lucrat la butoanete conectare si inregistrare (la hover) text-ul isi schimba culoarea intr-una mai inchisa si nu este deloc bine.Va recomand culoarea alba la hover.
La index_box ar trebui sa dispara acele 2 chenare.
Iar pentru ca aveti si culoarea verde nu ar strica sa puneti si anumite link-uri de culoarea verde.
Tot la index_box trebuie sa mai scoti din border(recomand sa ramana decat border-left si border-right).
Viewtopic_body imi place.

Sus
Inscris : 24/09/2016

Mesaj Scris de Lucifer @ Frannnta-Design la data de Mar Ian 09, 2018 9:02 am

Nimic original decat index_box si view_topic . Oricum succes in continuare !

Sus
Justice OnlineOffline
fondator
Inscris : 05/08/2015

Mesaj Scris de Justice la data de Mar Ian 09, 2018 1:10 pm

Pare ok. Incearca sa lasi spatiu intre categorii(margin-top).

Sus
PitiKu OnlineOffline
Inscris : 23/06/2013

Mesaj Scris de PitiKu la data de Mar Ian 09, 2018 6:45 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:pentru mine, e cât de cât ok, având în vedere că cunosc meniu :)

Meniul nu va ramane asa , acest header il aveam pierdut prin pc si l-am pus provizoriu. Multumesc pentru parere :)

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:1)Header-ul iese in evidenta si asta imi place dar mai este putin de lucrat la butoanete conectare si inregistrare (la hover) text-ul isi schimba culoarea intr-una mai inchisa si nu este deloc bine.Va recomand culoarea alba la hover.
2)La index_box ar trebui sa dispara acele 2 chenare.
3)Iar pentru ca aveti si culoarea verde nu ar strica sa puneti si anumite link-uri de culoarea verde.
4)Tot la index_box trebuie sa mai scoti din border(recomand sa ramana decat border-left si border-right).
5)Viewtopic_body imi place.

1) Stiu ,asta si vreau de la header , dar mai vreau sa lucrez putin la el.
2)Daca te referi la chenarul ala cu marcheaza toate forumurile ca fiind citite/etc ,si celalalt chenar care este sub el ,da acelea o sa le scot,dar vreau sa mai lucrez putin la alte chestii pana sa ajung la ele
3) O sa fac un footer care sa se asorteze putin si cu acel verde din index_box
4)Legat de border o sa vad cum se vede fara si poate fac alta chestie :)
5)Mersi :) dar as vrea sa pun culori diferite la rank-uri :)
P.S: Multumesc pentru parere :)

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:Nimic original decat index_box si view_topic . Oricum succes in continuare !
Stii... eu mor pe oamenii de genul asta . Da bun , poate se aseamana putin cu alte forumuri ,dar stii tu... nu e asa de usor/simplu sa faci un forum de unul singur + ca eu am fost si atent sa nu nenorocesc forumul cu erori ca dupa aceea sa stai 1 ora sa se incarce o pagina + dupa cum spuneam , headerul nu o sa ramana asa.
Multumesc pentru parere ;)

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:Pare ok. Incearca sa lasi spatiu intre categorii(margin-top).
Ma gandeam la inceput sa fac asa dar tot odata ma gandeam ca poate sa arate aiurea.O sa incerc sa vad cum arata :)
Multumesc pentru parere :)

Sus
Continut sponsorizat OnlineOffline

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Sus

Acum este: Joi Oct 18, 2018 10:28 am